TIGER’S PAW / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.

515,00 ден

  • ЕКСФОЛИЈАЦИЈА
  • ОМЕКНУВАЊЕ
  • ЕКСТРАКТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН
  • ТИГРОВА ТРЕВА
  • ТАУРИН

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4744183013766 Categories: , , , Tag:

Опис

Овој оживувачки пилинг за лице, нежно и внимателно ги отстранува мртвите клетки и другите знаци на несовршености. Кажете му чао на безживотниот, уморен тен.

Златниот корен и чистиот таурин ја живнуваат вашата кожа, додека тигровата трева заедно со дивиот хмељ ја енергизираат, подигнувајќи ја вашата самодоверба како никогаш до сега! Активната формула е со селективни дејства, бидејќи е создадена да задоволи специфични потреби на машката кожа.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажно лице и нежно масирајте со кружни движења. Потоа темелно исплакнете со млака/топла вода. Да се користи 1-2 пати неделно.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “TIGER’S PAW / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.”