ANTI-OX BLUEBERRY / СЕТ ЗА ЛИЦЕ

995,00 ден

  1. ANTI-OX BLUEBERRY / ПЕНЛИВА КРЕМА ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ – 75 МЛ.
  2. ANTI-OX BLUEBERRY / ХИДРАТАНТНА МАСКА ЗА ОКОЛУ ОЧИ – 30 МЛ.
  3. ANTI-OX BLUEBERRY / НОЌНА КРЕМА-МАСКА ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ.

2 на залиха

Спореди

Опис

Со хидролат од дива боровница, за сите типови на кожа.

Боровинките се природно богати во бета-каротен и Б витамини кои даваат сјајност, оставајќи ја кожата сјајна и мазна.

Што има внатре?

ANTI-OX BLUEBERRY / ПЕНЛИВА КРЕМА ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ – 75 МЛ. – Oваа пенлива крема нежно ја отстранува вашата шминка и длабински ја хидрира и храни кожата.

ANTI-OX BLUEBERRY / ХИДРАТАНТНА МАСКА ЗА ОКОЛУ ОЧИ – 30 МЛ. – Оваа маска за околу очи е супер хидратантна за пределот под очите, го обновува тенот на кожата и еластицитетот околу очите, освежува, елиминира знаци на умор, отстранува отеченост и темни кругови.

ANTI-OX BLUEBERRY / НОЌНА КРЕМА-МАСКА ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ. – Оваа обновувачка крема-маска е херојот во текот на ноќта, кој работи додека вие спиете! Помага да се измазнат фините линии и да се изедначи тенот на кожата, оставајќи го вашето лице освежено и сјајно кога ќе се разбудите.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “ANTI-OX BLUEBERRY / СЕТ ЗА ЛИЦЕ”