OBLEPIKHA C-BERRICA / СЕТ ЗА ЛИЦЕ

995,00 ден

  1. OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 75 МЛ.
  2. OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц АНТИОКСИДАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ.
  3. OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ЛЕСЕН КРЕМ-ФЛУИД – 30 МЛ.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Со органско масло од алтаи волчји трн, богат природен извор на витамин Ц. Погодно за сите типови на кожа.

Органското масло од алтаи волчји трн ја хидрира кожата и поттикнува создавање на колаген – структурен протеин есенцијален за младешка кожа. Сибирската супер-бобинка е најбогатиот природен извод на витамин Ц.

Што има внатре?

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 75 МЛ. – Овој гел за чистење е совршен за секојдневна употреба. Нежно ја чисти кожата оставајќи ви чувство на чистина и свежина. Органскиот хидролат од волчји трн поттикнува подобрување на целосната состојба на кожата, зголемувајќи ги еластицитетот и хидратацијата. Витаминот Ц го подобрува самостојниот природен, одбранбен механизам на кожата, забрзувајќи го обновувачкиот процес. АХА киселините ја подобруваат текстурата на кожата, оставајќи ве со изглед на посветол тен.

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц АНТИОКСИДАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ. – Овој серум за лице помага да се подобри изгледот на кожата, давајќи и свеж тен и природен сјај.

OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ЛЕСЕН КРЕМ-ФЛУИД – 30 МЛ. – Оваа хидратантна крема и дава енергија на вашата кожа, за целиот ден! Ја заштитува кожата од надворешни влијанија, овозможувајќи и свежина и мекост.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “OBLEPIKHA C-BERRICA / СЕТ ЗА ЛИЦЕ”