On Sale!

SUPER LUSTROUS™ КАРМИН (PEACH PARFAIT)

525,00 ден

Бр. 1 бренд за усни во Америка! Овој кармин е со совршена комбинација на боја има високо влијание со супер-хидратантна формула.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Боја која навистина создава зависност на носење; со микрофини пигменти, така што нијансите се живописни, но чувството е лесно
  • Кремасто чуство – благодарение на целосната хидратација во овие кармини
  • Формула со витамин Е и масло од авокадо

КАКО СЕ КОРИСТИ?

Едноставно поминете по усните со карминот и ќе бидете подготвени

Доколку устата е сува, убаво исчистете ги усните пред да го нанесете карминот или едноставно користете пилинг за усни

За дополнителна дефиниција, користете лајнер за усни пред да го нанесете карминот

Доколку сакате поголем сјај, користете сјај за усни по нанесувањето на карминот

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “SUPER LUSTROUS™ КАРМИН (PEACH PARFAIT)”