On Sale!

SO FIERCE!™ VINYL / МОЛИВ ЗА ОЧИ (FORCE OF STEEL)

690,00 ден

Бунтовнички гел: Овој моќен молив создава жестоко сјаен изглед со висок пигмент, со гел формула што изгледа мрсно, како течност и трае – без разлика каде ќе ве однесе денот (и ноќта).

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Направете ја вашата лајнер игра посилна од кога било со овој кул гел-молив за очи што дава голем пигмент со храбар сјај – кој всушност останува таму каде што треба
  • Овие жестоки, лакирани нијанси се засилени за максимален интензитет и сјај, така што секогаш давате огромен впечаток
  • Цврстата формула е водоотпорна и отпорна на дамки, но има голем глајд и повлекува прецизна линија со моќно сјаен пигмент
  • Се носи до 16 часа – затоа излезете и останете надвор онолку колку што сакате
  • Тестирани од офталмолог

КАКО СЕ КОРИСТИ?

Нанесете ја омилената нијанса So Fierce на горната, долната трепка или дури и на двете за нослив, а сепак смел изглед на лајнер.

Ако навистина сакате да ги прекршите правилата – нанесете на горната линија на трепките и размачкајте го капакот за модерен пресврт на новиот лут задимен изглед.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “SO FIERCE!™ VINYL / МОЛИВ ЗА ОЧИ (FORCE OF STEEL)”