On Sale!

REVLON ULTRA HD VINYL LIP POLISH™ / ТЕЧЕН КАРМИН (FEARLESS WHO?)

660,00 ден

  • течен кармин со финиш на лак
  • висок пигмент и висок сјај
  • во формула која не истекува низ линиите или наборите на усните.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Добијте ја бојата што ја посакувавте – со смел, лакиран финиш

Овој ултра сјаен течен кармин богат со пигменти не се шегува!

Вашите усни изгледаат полни со сиот тој сјај, но не се лепливи како традиционален сјај за усни.

Изгледа бујно, се чувствува потполнет: овој високо-пигментен лак за усни со додаден витамин Е, шеа путер и екстракт од листови од алое

За уште подобро искуство додаден е кремаст мирис од манго и изматена ванила.

Специјално дизајнираниот апликатор има врв од резервоарот што дава прецизна боја без неред, без истекување.

Тоа всушност ги обликува линиите на вашите усни , давајќи совршена количина на течна боја на усните и интензивен сјај

Всушност, тоа е толку лесно за нанесување што добивате боја за целосно покривање во 1 слој!

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “REVLON ULTRA HD VINYL LIP POLISH™ / ТЕЧЕН КАРМИН (FEARLESS WHO?)”