BEAR HUG / ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.

575,00 ден

  • ЧИСТЕЊЕО
  • СВЕЖУВАЊЕ
  • ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ ЖЕНШЕН
  • ЕКСТРАКТ ОД МЕЧКИНО ГРОЗЈЕ
  • ЕКСТРАКТ ОД КИНЕСКА ШИСАНДРА

2 на залиха

Спореди
SKU: 4744183013773 Categories: , , , Tag:

Опис

Oвој гел за чистење е направен за мажи кои се силни, храбри и самоуверени!

Активната формула е со селективни дејства, бидејќи е создадена да задоволи специфични потреби на машката кожа.

Овој гел за лице совршено ги чисти сите нечистотии.

Дополнително, дивиот сибирски женшен и мечкиното грозје го подбруваат тенот на кожата, додека кинеската шисандра од сахалинската област ќе ве остави со чувство на свежина, како силен сибирски ветер, кој дува низ областа Таига.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “BEAR HUG / ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 150 МЛ.”