WOLF POWER / ТОНИРАЧКА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 50 МЛ.

780,00 ден

  • ТОНИРАЊЕ
  • ЗАШТИТА
  • ЕКСТРАКТ ОД КИНЕСКА ШИСАНДРА
  • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
  • ТАУРИН

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4744183013001 Categories: , , , Tag:

Опис

Супер тонирачка крема која е совршена заштита од стрес, замор и непогодни влијанија од градот.

Кремата интензивно ја храни кожата, го подобрува нејзиниот еластицитет, непосредно го освежува тенот и ви дава енергија во текот на целиот ден.

Екстрактот од кинеска шисандра од сахалинскиот предел е позната сибриска, адаптогена билка, која заедно со пантенолот обезбедува подмладувачко дејство, ја прави кожата еластична и го освежува тенот.

Органското скандинавско нане непосредно ве враќа во живот, минимизирајќи ја отеченоста и руменилото.

Тауринот ефективно ја тонира вашата кожа, збогатувајќи ја со младост и моќ.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на лицето и нежно масирајте сѐ до целосно впивање.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “WOLF POWER / ТОНИРАЧКА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ – 50 МЛ.”