SKIN SUPER GOOD / ANTI-POLLUTION ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.

350,00 ден

  • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
  • ХРАНЕЊЕ
  • ЗАТЕГНУВАЊЕ
  • АЛОЕ ВЕРА
  • АВОКАДО
  • ЗЕЛЕН ЧАЈ

Нема на залиха

Спореди

Опис

Гел за туширање кој со својата моќна мешавина ја негува кожата, и помага да се справите со бурниот градски начин на живеење. Органските екстракти од босилек, бамбус и алое поседуваат заштитни својства, кои помагаат да се борите со загадената животна средина. Екстрактите од органски зелен чај и краставица ја задржуваат свежината и младоста на вашата кожа, а органските авокадо и масло од грозје длабински потхрануваат, тонираат и зацврстуваат.

 

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со дланките или со помош на сунѓер и масирајте до појавување на пена. Потоа темелно исплакнете.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “SKIN SUPER GOOD / ANTI-POLLUTION ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 500 МЛ.”