On Sale!

REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR™ / МАТ КАРМИН (EMBRACE)

525,00 ден

  • Гел за усни
  • Без восок (не се лепи)
  • Навлажнувачко чувство
  • Мирис на манго и ванила

Нема на залиха

Спореди

Опис

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor™ е супер мек, а апликаторот кој е дел од производот ќе ги разнежни вашите усни.

Гел формулата е 100% без восок, па затоа и вашите усни нема да се лепливи, а притоа Вашите усни ќе ги чуствувате целосно навлажнети

Нежната мат боја ќе ја направат вашата уста супер-мазна

За крај додаден е мирис на манго и ванила кои дополнително ќе ве освои

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR™ / МАТ КАРМИН (EMBRACE)”