On Sale!

REVLON ULTRA HD MATTE LIP MOUSSE™ / МУС КАРМИН СО МАТ ФИНИШ (ACT NATURAL)

590,00 ден

  • Кремаст и хипер мат
  • Хидратантен мус за усни
  • Останува мазен до осум часа

Нема на залиха

Спореди

Опис

Ultra HD Matte Lip Mousse е добитник на наградата Best of Beauty Award убавина на Allure за 2019 година за најдобар течен кармин.

Живата, хипер мат боја исполнува кремаста удобност со овој лесен мус за усни што не се замачкува и трае до 8 часа.

Тони микрофини прашини за матирање се лизгаат непречено, без воопшто да ја чувствувате устата сува.

Всушност, вашите усни се чувствуваат феноменално меки и хидрирани благодарение на оваа боја на усни, дури и со мат факторот.

Мекиот апликатор со прецизни врвови е дизајниран да обезбеди совршена апликација.

И, за да биде формулата екстра посебна, додаден е мирис на манго и ванила.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “REVLON ULTRA HD MATTE LIP MOUSSE™ / МУС КАРМИН СО МАТ ФИНИШ (ACT NATURAL)”