On Sale!

REVLON ULTRA HD GEL LIPCOLOR™ / КАРМИН ГЕЛ ЗА УСНИ (VINEYARD)

550,00 ден

  • Ја навлажнува и негува устата
  • Супер лесен
  • Со хијалуронска киселина

Нема на залиха

Спореди

Опис

Напредната формула за кармин кој е супер лесен ги суспендира живописните пигменти на боја во проѕирна гел-база.

Врвот е тенок, така што лесно можете да добиете прецизна боја, без разлика дали сте во близина на огледало или не

Формулата е интензивно хидрантна и исполнета со хијалуронска киселина

Со мирис на манго и ванила

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “REVLON ULTRA HD GEL LIPCOLOR™ / КАРМИН ГЕЛ ЗА УСНИ (VINEYARD)”