On Sale!

REVLON SO FIERCE!™ BIG BAD LASH / МАСКАРА (BLACK)

630,00 ден

Маскара за зголемување на волуменот на трепките

2 на залиха

Спореди

Опис

Добијте екстремен волумен! Со секојдневна употреба, технологијата за нијанса на трепки на долготрајната формула ги затемнува голите трепки за само 7 дена. Без дамки. Без лупење. Само полни, разгорени трепки кои траат цел ден и ноќ.

Екстремниот, бунтовнички волумен трае цел ден и ноќ, до 24 часа
Технологијата за нијанса на трепки постепено ги затемнува трепките за 7 дена* со природни бои
Без чистење, формула отпорна на дамки, отпорна на снегулки
Двостраната четка Revlon ™ додава волумен и ги разубавува трепките
Формулата содржи мазни масла за сјајни трепки
Можете да ги миете бидејќи се водоотпорни

КАКО СЕ КОРИСТИ?

  1. Користете ја заоблената голема страна на двостраната четка на Revlon за да ја натрупате јачината на звукот
  2. Ставете ја четката на корените на трепките и замавнете ја во основата, потоа извлечете ја кон Вас и повлечете ја низ врвовите
  3. Повторете за поголем волумен
  4. Превртете ја четката на рамната страна за да ја четкате од коренот до врвот за да добиете извонреден изглед

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “REVLON SO FIERCE!™ BIG BAD LASH / МАСКАРА (BLACK)”