On Sale!

REVLON COLORSTAY™ / МОЛИВ ЗА ВЕЃИ (BLOND)

680,00 ден

Моливче за веѓи за трајни резултати

  • ВОДООТПОРНО

Нема на залиха

Спореди

Опис

Овој водоотпорен молив за веѓи има аголен врв за прецизно полнење и четка за скротување, за извајани веѓи во текот на целиот ден.

КАКО СЕ КОРИСТИ?

  1. Дефинирајте ги веѓите користејќи ја аголната страна на моливот за веѓи
  2. Поставете мека линија по должината на горните и долните рабови на вашата природна форма на веѓите
  3. Користете ја рамната страна на моливот за веѓи за полнење, работејќи со кратки, пердувести движења и движејќи се во насока на вашиот природен раст на влакната
  4. Исчешлајте го со крајот на четката за да ја измешате бојата

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “REVLON COLORSTAY™ / МОЛИВ ЗА ВЕЃИ (BLOND)”