RECEPT SHAMPOO / ПРОТИВ ПРВУТ И ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА – 400 МЛ

299,00 ден

  • ПРОТИВ ПРВУТ
  • ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА
  • ЗА НЕГУВАНА И СЈАЈНА КОСА

Нема на залиха

Спореди
SKU: 3838980522123 Categories: , Tags: , ,

Опис

Шампонот Subrina Recept против првут и опаѓање на косата Double Power ја храни косата и ја враќа исполнетоста и сјајот. Има двојно дејство благодарение на активните состојки. Octopirox ефикасно се бори против првутот така што го отстранува првутот и го спречува неговото формирање без да ѝ наштети на природната флора на скалпот. Екстрактот од кафено дрво ги активира корените на косата, а со тоа го забрзува растот на косата и спречува предвремено опаѓање на косата.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “RECEPT SHAMPOO / ПРОТИВ ПРВУТ И ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА – 400 МЛ”