LIDERA / ПРАШОК ЗА ДЕПИЛАЦИЈА 200 ГР

399,00 ден

  • БРЗО И ЕФИКАСНО ОТРАНУВАЊЕ НА НЕПОСАКУВАНИТЕ ВЛАКНА
  • БЕЗ БОЛКИ, ИРИТАЦИИ ИЛИ МОЗОЛЧИЊА
  • БЕЗ КАРАКТЕРИСТИЧЕН МИРИС

Нема на залиха

Спореди

Опис

Нов и едноставен начин на депилација

Одличен резултат без болки, иритации или мозолчиња, без карактеристичен мирис.

КАКО СЕ УПОТРЕБУВА?

Земате количина од прашокот со мерилицата и едноставно ја мешате со вода да стане кремаста.

Потоа нанесувате на посакуваниот дел од телото и чекате 5-10 минути да се исуши. (може да се користи и на интимните делови од телото)

На крај едноставно го измивате делот намачкан со смесата и готово!

 

Пакување: 200 грама.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “LIDERA / ПРАШОК ЗА ДЕПИЛАЦИЈА 200 ГР”