LIDERA / КРЕМ ДЕЗОДОРАНС 50 МЛ

225,00 ден

  • СПРЕЧУВА НЕПРИЈАТНИ МИРИСИ НА ТЕЛОТО
  • НЕ СОДРЖИ АЛУМИНИУМ, АЛКОХОЛ ИЛИ КОНЗЕРВАНСИ
  • ПОВЕЌЕДНЕВЕН ЕФЕКТ И НЕ ОСТАВА МРСНИ ОСТАТОЦИ

Нема на залиха

Спореди

Опис

Кремот дезодоранс Лидера ефикасно ја спречува појавата на непријатни мириси благодарение на состојките кои ги врзуваат непријатните мириси за себе, а притоа не го спречуваат потењето.

Кремот делува и до неколку дена, а не содржи алкохол, алуминиум или конзерванси.

Наменет е за луѓе кои имаат проблеми со зголемени непријатни телесни мириси и за сите оние кои не можат или не сакаат да користат дезодоранси на база на алкохол.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “LIDERA / КРЕМ ДЕЗОДОРАНС 50 МЛ”