LIDERA / ДЕО КРЕМ ЗА НОЗЕ 50 МЛ

225,00 ден

  • СПРЕЧУВА НЕПРИЈАТЕН МИРИС ПРИ ПОТЕЊЕ НА СТАПАЛАТА
  • НЕ СОДРЖИ АЛУМИНИУМ, АЛКОХОЛ ИЛИ КОНЗЕРВАНСИ
  • ПОВЕЌЕДНЕВЕН ЕФЕКТ
  • НЕ ОСТАВА МРСНИ ОСТАТОЦИ

3 на залиха

Спореди

Опис

Кремот за стапала со дезодоранс Lidera го спречува непријатниот мирис при потење.

Содржи состојка која врзува непријатен мирис, но не го спречува потењето.

Дезодорансот за стапала Лидера делува неколку дена.

Не содржи алкохол, алуминиум или конзерванси.

Ја освежува и стимулира циркулацијата на крвта во стапалата.

Лесната формула не остава мрсна трага на кожата или чорапите.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “LIDERA / ДЕО КРЕМ ЗА НОЗЕ 50 МЛ”