On Sale!

REVLON COLORSTAY MICRO™ / ХИПЕР ПРЕЦИЗЕН ГЕЛ МОЛИВ ЗА ОЧИ (ЦРН)

595,00 ден

ХИПЕР-ПРЕЦИЗЕН МОЛИВ ЗА ОЧИ

 • БЕЗ ОСТРЕЊЕ

Нема на залиха

Спореди

Опис

ColorStay™ со хиперпрецизен, послаб микро врв – во формула за гел! Овој лесен за употреба, мазен лизгачки молив ви овозможува да ги креирате Вашиот омилен изглед со овој молив за очи со најголема прецизност и внимание на деталите со микро врв кој мери ширина од 1,5 мм!

Запознајте го хипер-прецизниот микро гел за очи од 1,5 мм на Revlon.

 • Добивате екстремна прецизност за најдобрите, најдетални линии
 • Оваа формула за гел за очи без пречки се лизга непречено за интензивна пигментација и богат ефект на боја
 • Имајте фини линии цел ден! Овој водоотпорен гел за очи е исто така отпорен на дамки и трае цел ден
 • Не е потребна острилка! Свртете го овој молив за очи нагоре или надолу за да користите само онолку колку што бара вашиот изглед
 • Вклучен е и заоблен сунѓерест замаглувач за очи на спротивниот крај за да постигнете заматени линии за жесток, зачаден изглед
 • Достапен во 3 разновидни нијанси на гел лајнер – црна, кафеава и беж – за да создадете какви било стилови на молив за очи што го бара вашето расположение: дефиниран лагер, молив за очи со крилести, зачадени очи, супер-сликав мачкачки молив за очи…

КАКО СЕ КОРИСТИ?

 1. Извртете го телото на гел-поставата додека не добиете доволно боја на врвот за да го започнете вашиот изглед
 2. Лизгајте го микро врвот каде и да сакате да ги обложите очите
 3. За зачаден стил, размачкајте ја бојата со заоблениот сунѓер за размачкување на другиот крај
 4. Професионален совет: држете го ултра финиот врв краток и бидете нежни додека ја нанесувате кремаста формула за да избегнете кршење на врвот

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “REVLON COLORSTAY MICRO™ / ХИПЕР ПРЕЦИЗЕН ГЕЛ МОЛИВ ЗА ОЧИ (ЦРН)”