RECEPT SHAMPOO / ЗА МРСНА КОСА – 400 МЛ

295,00 ден

  • ЗА МРСНА КОСА
  • СО ЖАЛФИЈА
  • СО БЛАГО ДЕЈСТВО

Нема на залиха

Спореди
SKU: 3838980522147 Categories: , , , Tags: ,

Опис

Шампон за мрсна коса со благо дејство Subrina Receprt Clean&Fresh. Темелно ги чисти косата и скалпот, но сепак ги храни. Екстрактот од жалфија го регулира лачењето на себум, кој го подмачкува, како и го смирува и освежува скалпот.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “RECEPT SHAMPOO / ЗА МРСНА КОСА – 400 МЛ”