On Sale!

PRECIOUS ARGAN COLOUR HAIR MASK/ МАСКА ЗА ФАРБАНА КОСА СО МАСЛО ОД АРГАН 250МЛ

299,00 ден

Маската Precious Argan Color е наменета за нега на ослабена и досадна коса. Со ефективна комплексна формула од скапоцено природно масло од арган и витамин Е ја прави косата повторно навлажнета и сјајна.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Скапоценото масло од арган со мароканско потекло е златен еликсир на убавина, младост и сјај. Линијата за нега на коса Precious Argan не само што се грижи за косата туку и ја опкружува со ориентален и сензуален мирис.

Маската Precious Argan Color е наменета за нега на ослабена и досадна коса. Ефективниот комплекс од вредно природно масло од арган и витамин Е ја прави косата повторно навлажнета и сјајна.

Маската ја подобрува структурата на косата и ја оживува нејзината боја.

Без парабени, алкохол и деривати на формалдехид.

Дополнителни информации

Количина

250мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN COLOUR HAIR MASK/ МАСКА ЗА ФАРБАНА КОСА СО МАСЛО ОД АРГАН 250МЛ”