On Sale!

PRECIOUS ARGAN COLOUR HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР ЗА ФАРБАНА КОСА СО АРГАН 500МЛ

299,00 ден

  • регенератор за фарбана коса
  • го олеснува чешлањето и ја оживува бојата
  • не содржи алкохол или конзерванси кои ослободуваат формалдехид
  • со мистичен марокански парфем
  • 500мл

6 на залиха

Спореди

Опис

Скапоценото масло од арган од Мароко го претставува златниот еликсир на убавината, младоста и раскошот.

Линијата Precious Argan е миризлива со мистичен марокански парфем кој ја опкружува косата во заводлив ориентален мирис.

Природното масло од арган со специјалната хидратантна формула го подобрува сјајот и мазноста на косата, го обновува оштетениот епидермис и во исто време ефикасно ја штити бојата на косата од избледување.

Без парабени, алкохол и деривати на формалдехид.

500мл

Дополнителни информации

Количина

500мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN COLOUR HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР ЗА ФАРБАНА КОСА СО АРГАН 500МЛ”