BEAR POWER / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ БРЧКИ ЗА МАЖИ – 50 МЛ.

800,00 ден

  • ЗАТЕГНУВАЊЕ
  • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
  • ЕКСТРАКТ ОД ЖЕНШЕН
  • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
  • МЕД

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4744183012981 Categories: , , , Tag:

Опис

Оваа крема е силен лек за против брчки која помага да изгледате помладо и да ја вратите својата самоувереност.

Органскиот женшенкантарионот, заедно со хиалуронската киселина и пантенолот имаат длабиснко подмладувачки ефект, видливо намалуваат брчки и помагаат да се подобри тенот на кожата. Медот од Камчатка ја храни и хидрира кожата, збогатувајќи ја со витамини кои го подобруваат тенот. Црвеното мечкино грозје има антиоксидантно дејство и ја заштитува кожата од надворешни влијанија.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на лицето и нежно масирајте сѐ до целосно впивање.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “BEAR POWER / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ БРЧКИ ЗА МАЖИ – 50 МЛ.”