On Sale!

PRECIOUS ARGAN HAIR OIL/ МАСЛО ЗА ОШТЕТЕНА КОСА СО АРГАН 70МЛ

495,00 ден

Скапоцениот еликсир за регенерација од арганово масло ја прави косата мека и сјајна.
Интензивно ја ревитализира оштетената или сува коса.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Аргановото масло од мароканско потекло е златен еликсир на убавина, младост и раскош.
Линијата за нега на коса Precious Argan не само што се грижи за вашата коса, туку и ја обложува со ориентален и сензуален мирис.

Скапоцениот еликсир за регенерација од арганово масло ја прави косата мека и сјајна.
Интензивно ја ревитализира оштетената или сува коса.
По нанесувањето не избледува, спречува губење на влажност и штити од агресивни влијанија од животната средина.

Без парабен, деривати на алкохол и формалдехид.

КАКО СЕ КОРИСТИ?

Нанесете ја на влажна или сува коса и не ја плакнете

Дополнителни информации

Количина

70мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN HAIR OIL/ МАСЛО ЗА ОШТЕТЕНА КОСА СО АРГАН 70МЛ”