On Sale!

PRECIOUS ARGAN VOLUME SHAMPOO / ШАМПОН ЗА ТЕНКА КОСА 500МЛ

299,00 ден

  • шампон тенка коса
  • и дава сјај
  • не содржи алкохол или конзерванси кои ослободуваат формалдехид
  • без парабен
  • со мистичен марокански парфем
  • 500мл

Нема на залиха

Спореди

Опис

Precious Argan Color  шампон од арган за тенка коса.

Волумен шампонот ја чисти и оживува тенката коса без сјај.

Аргановото масло во комбинација со уникатна хидратантна формула прави косата да го врати сјајот, еластичноста и да се регенерира. Скапоценото масло од арган со мароканско потекло е златен еликсир на убавина, младост и сјај.

Линијата за нега на коса Precious Argan не само што се грижи за косата туку и ја опкружува со ориентален и сензуален мирис.

Без парабени, алкохол и деривати на формалдехид.

500мл

Дополнителни информации

Количина

500мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN VOLUME SHAMPOO / ШАМПОН ЗА ТЕНКА КОСА 500МЛ”