On Sale!

PRECIOUS ARGAN REPAIR SHAMPOO / ШАМПОН ЗА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА 500МЛ

299,00 ден

  • шампон за сува и оштетена коса
  • не содржи алкохол или конзерванси кои ослободуваат формалдехид
  • без парабен
  • со мистичен марокански парфем
  • 500мл

Нема на залиха

Спореди

Опис

Precious Argan Repair шампон од арган за сува и оштетена коса.

Ја чисти и храни косата за време на миењето.

Вредното природно масло од арган го храни и обновува оштетениот епидермис на косата, правејќи ја косата поеластична, мека и мазна.

Погоден е и за коса со расцепени врвови..

Скапоценото масло од арган со мароканско потекло е златен еликсир на убавина, младост и сјај.

Линијата за нега на коса Precious Argan не само што се грижи за косата туку и ја опкружува со ориентален и сензуален мирис.

Без парабени, алкохол и деривати на формалдехид.

500мл

Дополнителни информации

Количина

500мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN REPAIR SHAMPOO / ШАМПОН ЗА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА 500МЛ”