On Sale!

PRECIOUS ARGAN COLOUR PROTECT/ СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА НА ФАРБАНА КОСА 150МЛ

255,00 ден

Precious Argan Color Protect Спреј за фарбана коса 150 ml

Нема на залиха

Спореди

Опис

Скапоценото масло од арган со мароканско потекло е златен еликсир на убавина, младост и сјај.

Линијата за нега на коса Precious Argan не само што се грижи за вашата коса, туку и ја обвива со ориентален, сензуален мирис.

Спреј лосион Precious Argan Color Protect обезбедува ефикасна заштита за обоена коса. Со редовна употреба, косата станува посјајна и негувана, а бојата на косата е поиздржлива.

Не ја оптоварува косата и ја штити од штетните влијанија на околината.

Природното масло од арган со додавање на УВ филтри ја штити бојадисаната, оштетена коса и ја прави мека и навлажнета. Погодна е и како дневна нега која го олеснува отплеткувањето на косата после миење.

Без парабени, алкохол и деривати на формалдехид.

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN COLOUR PROTECT/ СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА НА ФАРБАНА КОСА 150МЛ”