On Sale!

PRECIOUS ARGAN HYDRO HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР КОСА СО НАВЛАЖНУВАЧКИ ЕФЕКТ 500МЛ

299,00 ден

  • регенератор со навлажнувачки ефект за сите типови на коса
  • не содржи алкохол или конзерванси кои ослободуваат формалдехид
  • со мистичен марокански парфем
  • 500мл

Нема на залиха

Спореди

Опис

Precious Argan Hydro го олеснува чешлањето и обезбедува исклучителен навлажнувачки ефект.

Скапоценото природно масло од арган ѝ го враќа изгубениот сјај, мекост и мазност на косата

Ја враќа структурата на косата и не ја тежи.

Погоден за сите типови коса.

Не содржи алкохоли и конзерванси кои ослободуваат формалдехид.

500мл

Дополнителни информации

Количина

500мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN HYDRO HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР КОСА СО НАВЛАЖНУВАЧКИ ЕФЕКТ 500МЛ”