On Sale!

PRECIOUS ARGAN VOLUME FINE HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР ЗА ВОЛУМЕН СО АРГАН 500МЛ

299,00 ден

  • регенератор за коса без волумен
  • ја оживува косата без да ја натежни
  • погоден за тенка и лесна коса
  • не содржи алкохол или конзерванси кои ослободуваат формалдехид
  • со мистичен марокански парфем
  • 500мл

Нема на залиха

Спореди

Опис

Регенераторот од Argan Precious Volume е нов, иновативен производ за нега и волумен на косата.

Благодарение на специјалната формула збогатена со витамини, ја оживува косата, дава леснотија и сјај и го олеснува отплеткувањето.

Скапоценото масло од арган со мароканско потекло е златен еликсир на убавина, младост и сјај.

Линијата за нега на коса Precious Argan не само што се грижи за косата туку и ја опкружува со ориентален и сензуален мирис.

Без парабени, алкохол и деривати на формалдехид.

500мл

Дополнителни информации

Количина

500мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN VOLUME FINE HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР ЗА ВОЛУМЕН СО АРГАН 500МЛ”