On Sale!

PRECIOUS ARGAN COLOUR SHAMPOO / ШАМПОН ЗА ФАРБАНА КОСА 500МЛ

299,00 ден

  • шампон за фарбана коса
  • не содржи алкохол или конзерванси кои ослободуваат формалдехид
  • без парабен
  • со мистичен марокански парфем
  • 500мл

4 на залиха

Спореди

Опис

Precious Argan Color  шампон од арган за обоена коса.

Нов, иновативен производ за нега на обоена и изветвена коса.

Совршено ја чисти косата и ја штити косата од избледување.

Аргановото масло во комбинација со уникатна хидратантна формула прави косата да го врати сјајот, еластичноста и да се регенерира. Скапоценото масло од арган со мароканско потекло е златен еликсир на убавина, младост и сјај.

Линијата за нега на коса Precious Argan не само што се грижи за косата туку и ја опкружува со ориентален и сензуален мирис.

Без парабени, алкохол и деривати на формалдехид.

500мл

Дополнителни информации

Количина

500мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN COLOUR SHAMPOO / ШАМПОН ЗА ФАРБАНА КОСА 500МЛ”