On Sale!

PRECIOUS ARGAN REPAIR HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА СО АРГАН 500МЛ

299,00 ден

  • регенератор за сува и оштетена коса
  • не содржи алкохол или конзерванси кои ослободуваат формалдехид
  • со мистичен марокански парфем
  • 500мл

Нема на залиха

Спореди

Опис

Регенераторот Precious Argan Repair го олеснува чешлањето и богато ја храни оштетената коса.

Формулата на скапоценото природно масло од арган  овозможува косата да стане посјајна, негувана и поеластична.

Погоден е и за нега на коса со испукани врвови.

Регенераторот Precious Argan Repair е ароматизиран со мистичен марокански парфем кој ја обвива косата со заводлив ориентален мирис.

Не содржи алкохоли и конзерванси кои ослободуваат формалдехид.

500мл

Дополнителни информации

Количина

500мл

Reviews

Сè уште нема оценки.

Бидете први “PRECIOUS ARGAN REPAIR HAIR CONDITIONER/ РЕГЕНЕРАТОР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА СО АРГАН 500МЛ”